HAKKIMIZDA
AKADEMİ VETERİNERLİK

Geniş tıbbi cihaz donanımı ve kendini hayvan sağlığı ve refahını sağlamaya adamış ekibiyle haftanın her günü küçük dostlarımız için üstün hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Kliniğimiz evcil hayvanların teşhis, tanı, tedavileri için; her geçen gün gelişmekte ve güncellemekte olan bilimsel verileri yakından takip ederek modern bilgi, tedavi ve yaklaşımlarla küçük dostlarımızı korumayı ve sağlıklı tutmayı hedeflemektedir.

Akademi veterinerlik özellikle kedi hastalıkları, psikolojisi ve davranışları konularındaki profesyonel yaklaşımlarla; kedilerde görülen hastalıklar, bu hastalıkların tedavileri, cerrahi uygulamalar, ırk yatkınlıkları, koruyucu hekimlik konularında uzmanlaşmış bir ekip ve teknolojiyle hizmet sunmaktadır.

Akademi veterinerlik çalışmaların hayvan sağlığını sağlamakla sınırlandırmamış; hayvan sahiplerinin bakım, besleme ve tıbbi konularda bilgilendirilmesi ve profesyonel bir sahip haline gelmesi için kapsamlı tıbbi danışmanlık hizmetleri vererek hayvan sağlığını korumayı da kendine görev edinmiştir.

Tüm pet hayvanlarının hak ettiği gibi sağlık ve refah içinde yaşaması için her gün gelişen  Akademi veterinerlik  misyon olarak özellikle onların en kaliteli sağlık hizmetini almalarını hedeflemektedir ve gelişime daima devam edecektir.